Meksika Macerası
    Meksika Macerası

    Meksika Macerası

    Search Party

    Trende

    Trende

    Trende Incidencias
    Komedi
    Barselona'dan Madrid'e giden tren fırtına yüzünden bomboş bir arazinin ortasında kalakalır. Çok geçmeden trenin yolcuları arasında homurtular başlar...
    83 dk
    Adım Adım

    Adım Adım

    Adım Adım The Steps
    Komedi
    New York'ta yaşayan iki kardeş Marla ve Jess, bir gün babalarının şehir dışındaki göl evlerine giderler. Orada babalarının yeni eşiyle tanışacaklardır. Fakat onunla birlikte, yeni üvey kardeşleriyle de tanışırlar.
    95 dk
    Son Çare Bodyguard

    Son Çare Bodyguard

    Son Çare Bodyguard Drillbit Taylor
    Komedi
    Üç çocuk, okulda kendilerini rahatsız eden çocuktan korunmak için bir bodyguard kiralarlar.
    97 dk
    Aşk Kazası

    Aşk Kazası

    Aşk Kazası Trainwreck
    Komedi
    Komedi filminin senaryosu Bill Hader ile başrolü paylaşan ünlü komedyen Amy Schumer’e ait. Daniel Radcliffe,Tilda Swinton, John Cena ve Marisa Tomei gibi ünlü isimleri misafir eden yapımın yönetmenliğini ise 'Kaza Kurşunu', '40 Yıllık Bekar' gibi filmlerinden tanıdığımız Judd Apatow üstlenmiş.
    117 dk
    Danışmanlar

    Danışmanlar

    Danışmanlar Resident Advisors
    Komedi
    Tv dizisi olarak çekilen yapımda, bir üniversite yurdunda gençlerin yaşadığı macera dolu, çılgınca olaylara tanık oluyoruz...
    115 dk
    Kız Kardeşler

    Kız Kardeşler

    Kız Kardeşler Sisters
    Komedi
    "Pitch Perfect" filminin yönetmeni Jason Moore'un yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, deli dolu iki kız kardeş olan Maura ve Kate büyüdükleri evin satılacağını öğrenirler. Evleri satılmadan önce son defa büyük bir partiyle eve veda etmek isterler...
    112 dk
    Berber Dükkanı 3

    Berber Dükkanı 3

    Berber Dükkanı 3 Barbershop: The Next Cut
    Komedi
    Calvin'in berber dükkanının bulunduğu mahalle dönüşümün eşiğindedir. Berberin müdavimleri yine bir araya gelip sadece dükkanı değil, mahalleyi de kurtarmaya soyunurlar...
    107 dk
    Patron

    Patron

    Patron The Boss
    Komedi
    İnanılmaz büyük bir servet içinde yüzen, kendini beğenmiş bir kadın olan Michelle büyük bir sahtekarlığa karışır ve hapse girer. Çıktığında imajını yeniden toparlayabilmek için eski asistanı Claire'ın da yardımıyla elinden geleni yapmaya başlar.
    94 dk
    Bu Nasıl Boşanma

    Bu Nasıl Boşanma

    Bu Nasıl Boşanma Daddy or Mommy
    Komedi
    Florence ve Vincent bugüne kadar hem evliliklerini hem de iş hayatlarını dengeli götürmüşlerdir ama artık ilişkileri için yolun sonu gelmiş gibi görünmektedir. İkisi de iş hayatlarında hayal ettikleri terfiyi aldıkları gün, bir kabusa yelken açarlar.
    80 dk
    Çömez: Acemi Şansı

    Çömez: Acemi Şansı

    Çömez: Acemi Şansı Cherry
    Komedi
    Ivy League'de okumaya başlayan 17 yaşındaki Aaron Milton'ın hayatı Linda'yla tanıştığında tümüyle değişir. 34 yaşındaki Linda bir süredir hayatı yokuş aşağı giden bir kadındır ve biraz hayatına çekıdüzen vermek için yıllar sonra yeniden üniversiteye dönmüştür.
    88 dk
    Yüce Sezar!

    Yüce Sezar!

    Yüce Sezar! Hail, Caesar!
    Komedi
    1950'lerde Hollywood'un büyük yıldızlarından Baird Whitlock bir anda ortadan kaybolur. Bunun üzerine stüdyo onu bulması için menajer Eddie Mannix'i kiralar.
    101 dk
    Amerikan Pastası: Çıplak Yol

    Amerikan Pastası: Çıplak Yol

    Amerikan Pastası: Çıplak Yol American Pie Presents: The Naked Mile
    Komedi
    Gençlerimiz bu kez üniversitenin kampüsündeki çıplak koşuya katılıyorlar.
    97 dk
    Kral İçin Hologram

    Kral İçin Hologram

    Kral İçin Hologram A Hologram for the King
    Komedi
    İflasın eşiğinde olan Alan,yeni bir proje için Suudi Arabistan'a gitmeye karar verir. Kral Abdullah'a sunulmak üzere geliştirilen proje, şehirdeki ekonomiyi canlandıracaktır. Ama Çinliler aynı projeyi daha ucuza getirmeyi önerdiklerinde rekabet başlar.
    93 dk
    Tatil Zamanı

    Tatil Zamanı

    Tatil Zamanı Vacation
    Komedi
    Çocukken ailesi ile çıktığı Walley World tatiline bu kez eşi ve çocukları ile gitmek isteyen Rusty'nin başına tıpkı seneler önce olduğu gibi yine gelmeyen kalmaz...
    94 dk
    Mükemmel Uyum 2

    Mükemmel Uyum 2

    Mükemmel Uyum 2 Pitch Perfect 2
    Komedi
    Eğlenceli kızlarımız bu kez daha önce hiçbir Amerikalı grubun kazanamadığı uluslararası bir yarışmaya katılırlar.
    109 dk
    Yan Yan Yan

    Yan Yan Yan

    Yan Yan Yan Burn Burn Burn
    Komedi
    Speh ve Alex iki iyi arkadaştır. Sevdikleri bir dostlarının ölümü ve vasiyeti üzerine onun küllerini istediği yere savurmak amacıyla uzun bir araba yolculuğuna çıkarlar.
    100 dk
    Amerikan Pastası: Aşk Kitabı

    Amerikan Pastası: Aşk Kitabı

    Amerikan Pastası: Aşk Kitabı American Pie Presents: The Book Of Love
    Komedi
    İlk filmden tam 10 yıl sonra okula bu kez yeni çömezler gelır. Okulun kütüphanesindeki gizli İncil'i bulmalarıyla birlikte olur olmaz işlere kalkışırlar.
    93 dk
    Anaokulu Polisi 2

    Anaokulu Polisi 2

    Anaokulu Polisi 2 Kindergarten Cop 2
    Komedi
    FBI ajanı Reed, birtakım önemli bilgileri ele geçirmek için bir anaokulunda öğretmen olarak gizli göreve atanır. Fakat anaokulunun ortamı onun kaldırabileceğinden çok daha zorludur.
    95 dk
    Çakallarla Dans 4

    Çakallarla Dans 4

    Çakallarla Dans 4 Çakallarla Dans 4
    Komedi
    Günün birinde berber Hüseyin abi bizimkilerin karşısına çılgın bir planla gelir. Almanya'daki dayıoğlu vefat ettiğinde vasiyet olarak ona, neyi işaret ettiği belirsiz bir harita bırakmıştır. Bunun bir hazine haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız Edirne’ye yola koyulurlar...
    105 dk
    Başkalarıyla Olmak

    Başkalarıyla Olmak

    Başkalarıyla Olmak Sleeping With Other People
    Romantik Komedi
    Aslında iyi biri olan çapkın Jake bir gün hayatının aşkı genç ve güzel Lainey ile karşılaşır. Üniversitenin ilk yılında ilk kez birbirleriyle birlikte olan ikili yollarına arkadaş olarak devam edebilecekler mi? Yoksa aşk araya girecek mi?
    95 dk
    Rüya Takım

    Rüya Takım

    Rüya Takım La Dream Team
    Komedi
    Serial (Bad) Weddings filminde de izlediğimiz Medi Sadoun başrolde yer aldığı filmde, bir futbol takımının etrafında dönen eğlenceli olayları izliyoruz.
    93 dk
    Zamana Güzellik Kat

    Zamana Güzellik Kat

    Zamana Güzellik Kat Cashback
    Komedi
    Sevgilisiyle ayrıldıktan sonra uykusuzluk sorunu çeken Ben, çareyi geceleri bir markette çalışmakta bulur. Bu iş, onun hayal dünyasını 'çılgınca' etkileyecektir.
    95 dk
    Tropik Fırtına

    Tropik Fırtına

    Tropik Fırtına Tropic Thunder
    Komedi
    Savaş filminde oynamaya başlayan oyuncular, filmde gerçek savaş koşulları altında olunca eğitim kampında öğrendiklerine başvurmak zorunda kalır.
    110 dk
    Alaaddin'in Yeni Serüvenleri

    Alaaddin'in Yeni Serüvenleri

    Alaaddin'in Yeni Serüvenleri The New Adventures of Aladdin
    Komedi
    Her daim kaybetmeye mahkum bir grup adam bir mağazayı soymaya karar verirler. Fakat tam soygun esnasında bir grup çocuk başlarına üşüşür ve onlardan bir masal anlatmalarını isterler. Adamlar da onlara yalan yanlış bir Aladdin masalı anlatmaya başlarlar.
    101 dk
    Safari

    Safari

    Safari Safari
    Macera
    Tur organizatörü Richard'ın, Güney Afrika'nın en acımasız mafya babası Bay Charles'a yüklüce miktar kumar borcu vardır. Bay Charles eğer istediği görevi yerine getirirse Richard'ın borcunu silecektir. Richard'ın tek yapması gereken, kilitli bir çantayı iletmesi gereken yere götürmektir.
    97 dk
    Yoga Hayranları

    Yoga Hayranları

    Yoga Hayranları Yoga Hosers
    Komedi
    Colleen Collette ve Colleen McKenzie tüm yaşamlarını Kanada'nın sakin kenti Winnipeg'de geçirmiş iki gencecik kızdır. Ellerinden cep telefonları düşmeyen bu iki haşarı kız günün birinde bir yetişkin partisine davet edilirler. Ne var ki, ortaya çıkacak kötü bir lanet onlara hayatı zindan edecektir.
    83 dk
    Darwin'e Son Taksi

    Darwin'e Son Taksi

    Darwin'e Son Taksi Last Cab to Darwin
    Komedi
    Rex yalnız başına hayat süren yaşlıca bir taksicidir. Bir gün çok fazla ömrü kalmadığını öğrenir. Bunun üzerine sakin bir şekilde hayata gözlerini yummak için Broken Hill'den Darwin'e uzun bir yolculuğa çıkar.
    118 dk
    Zor Biraderler 2

    Zor Biraderler 2

    Zor Biraderler 2 Ride Along 2
    Aksiyon
    İlk filmde, sevdiği kadınla evlenebilmek için polis olmak zorunda kalan Ben, nihayet gözüne girebildiği polis kayınbiraderi James'le bir kez daha 'ikili' oluşturuyor. Birlikte bu kez, uyuşturucu satıcılarına karşı savaşıp, türlü badireler atlatarak seyirciyi kahkahaya boğuyorlar.
    97 dk
    Bu Kız Beni Aşar

    Bu Kız Beni Aşar

    Bu Kız Beni Aşar She's Out of My League
    Romantik Komedi
    Pittsburgh havalimanında çalışan Kirk son derece sıradan ve monoton bir hayat sürmektedır. Sonunda enfes bir sarışın olan Molly’yle tanışır ve ona aşık olur. Gelgelelim, çevresindekılerin olumsuz etkileri nedeniyle kıza yaklaşmak için adım atması kolay olmayacaktır.
    100 dk
    Amerikan Pastası: Bando Kampı

    Amerikan Pastası: Bando Kampı

    Amerikan Pastası: Bando Kampı American Pie Presents: Band Camp
    Komedi
    Stifler'ın erkek kardeşi Matt yaz tatilini bir bando kampında geçirmekle cezalandırılır. Türlü anormalliklerin yaşandığı bando kampı Matt'in gizli kameraları ve seksi danışmanları yüzünden tam bir karnavala dönüşür.
    87 dk
    Sayfa Başına Dön

    İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.