sıkça sorulan sorular

  Dilediğin Yerde Uygulamaları nelerdir?

  Digiturk’ün üyelerine sunduğu; yayın akışına bağlı kalmadan, ister webden ister cep telefonu veya tabletinizden Digiturk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir. Üyelik paketiniz dahilindeki içeriklerden oluşan zengin içerik arşivine Dilediğin Yerde uygulamasını indirerek cepten veya tabletten ya da www.digiturkdilediginyerde.com.tr web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız yeterlidir. Digiturk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.(beIN SPORTS canlı maç yayınları ve box office kategorisindeki içerikler hariçtir; canlı maç yayınlarını Dilediğin Yerde üzerinden takip edebilmek için Mobil Süper Lig Paketi servisini aktif etmeniz gerekir. İçeriklerin tümüne sadece Türkiye sınırları içerisinden ulaşılabilmektedir.)

  Dilediğin Yerde uygulamasını nasıl kullanırım?

  www.digiturkdilediginyerde.com.tr adresinden giriş yap butonuna tıklayarak Digiturk üyelik numaranız veya cep telefonu numaranızla, şifrenizi tuşlayıp giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için şifremi unuttum bölümünü tıklayarak, cep telefonu numaranızı giriş yapıp, size gelen onay kodu ile şifre belirleyebilirsiniz.

  Neler İzleyebilirim?

  Canlı TV: 100’e yakın canlı TV seçeneğinden dilediğinizi izleyebilir, tüm kanallardaki yayınları 12 saate kadar geri alabilirsiniz.

  Yerli ve Yabancı Diziler: Ulusal kanallarda ve Digiturk kanallarında yayınlanan popüler dizi ve programların geçmiş bölümlerini dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Film ve fazlası: Film, Belgesel, Çocuk, Eğlence-Yaşam, Spor kategorilerinde 1000’in üzerinde içeriğe üyelik paketiniz dahilinde ulaşabilirsiz. Box Office: Sinemalardan doğrudan box office kategorisine gelen yepyeni filmleri kiralayarak ya da satın alarak izleyebilirsiniz.

  Box Office kategorisinde yer alan “Kirala” filmlerinin izleme süresi ne kadardır ve filmlere nereden ulaşabilirim?

  Box Office kategorisinde yer al “kirala” filmlerini kiralandıktan sonra 48 saat içerisinde dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. 48 saat sonrasında aynı filmi izlemek istediğinizde tekrar kiralama işlemi yapmanız gerekmektedir. Filmlere Hesabım bölümü altında kiraladıklarım bölümünden ulaşabilirsiniz.

  Box Office kategorisinde yer alan “Satın al” filmlerinin izleme süresi ne kadardır ve filmlere nereden ulaşabilirim?

  Box Office kategorsinde yer alan “Satın al” filmleri, satın alındıktan sonra ömür boyu sizinle olur. Filmlere Hesabım bölümü altında satın aldıklarım bölümünden ulaşabilirsiniz.

  Bu hizmet faturamda herhangi bir değişikliğe sebep olacak mı?

  Hayır. Faturanızda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

  Sayfa Başına Dön

  İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.